Choď na obsah Choď na menu
 


Maľovaný hodváb

Hodvábu sa venujem od roku 2009. Je to krásny jemný materiál, úžasne sa s ním pracuje. Veľmi ma to baví. Vkladám doň vlastné dizajny, ale inšpirujem sa aj inými, už hotovými prácami.

Ak sa Vám niektorá moja šatka, šál, alebo puzdro na okuliare, kravata, či obrázok páčia a chceli by ste niektorý výtvor vlastniť, napíšte mi prosím a ja Vám s radosťou namaľujem čokoľvek podľa Vašich predstáv.

Písať mi môžte rovno tu cez Knihu návštev, alebo priamo na mail: izabela.andrasikova@gmail.com

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

v nemom úžase

(Renáta, 23. 10. 2013 13:34)

Ja som zostala sedieť v nemom úžase. Nemôžem uveriť, že sa toto dá robiť doma. Famózne, nádherné, krásne, neopísateľné, svieže, fantastické, neviem aké by som ešte našla prirovnanie, aha brilantné. Klobúk dolu. Máš aj nejaké výtvarné skúsenosti? Mohla by som sa to naučiť aj ja? Ak by si bola ochotná (to Ťa asi viacerí s tým otravovali), mohla by si mi napísať postup a čo všetko by som mala použiť. Veľmi rada by som sa niečomu takému začala venovať. Tu je moja e-mailová adresa: renata.dvoncova@uniag.sk. Veľmi by som sa potešila a pomohlo by mi to. Ďakujem, že som mohla navštíviť Tvoje stránky. Si veľmi šikovná, klobúk dolu. Pozdravujem a želám ešte veľa tvorivých síl.

Re: v nemom úžase

(renata.dvoncova@uniag.sk, 23. 10. 2013 21:02)

Ďkujem za tolke chvaly, ale nieje to trošku prehnane?! Malovany hodvab je moja slabost, velmi sa pri tom odreagujem.Ako ste sa mohla dočitat v uvode tejto stranky sa venujem malovanie na hodvab iba nejake tri , tri a pol roka. Bolo by na dlho rozpisovat to ale nie som maliarka som iba taky kutil! Popozerajte si cely můj album a zistite že do všetkeho tak trošku "zabrdnem" ako ste sa dostaly k mojej web stranke? nepamätam si prepačte Renatka ak odpišete budem sa velmi tešit s pozdravom Beli

Re: v nemom úžase

(Beli, 18. 1. 2015 19:00)

Renatka neodpisali ste mi ale som vydedukovala , že vy asi pracujete v AT v Klostenojburgu a tam sme sa stretli ? či ? mylym sa?

nádherné :)

(Lucia, 16. 3. 2011 22:43)

milujem šatky a tie tvoje malované sú uplne nádherné

maľovanie na hodváb

(daniela, 12. 2. 2011 19:47)

Ahoj, Beli.
Máš úžasné šatky, ako to robíš? Mám k tebe prosbu: Ak sa to dá a budeš ochotná, môžeš popísať potrebný materiál a postup?
danivaxi@gmail.com

hodvábiky

(Maria02, 20. 1. 2010 20:21)

beli, Tvoje hodvábiky sú fantastické, sú stále krajšie a krajšie, obdivujem všetky Tvoje práce.

krása

(scarlet475@azet.sk(Stanka Nosianova), 14. 12. 2009 19:37)

Ahoj Beli tie šatky maš nadherné..odkedy si takato šikovná:):)

hodvab

(Viera Hunyadyová, 7. 12. 2009 11:03)

Zaujímavé,len fotky mohli byť väčšie slabo to vidieť.Páči sa mi to.

Prekrásne šatky

(Fany, 2. 11. 2009 10:51)

V hodvábe je to tak - jemné a krásne. Skvelá práca.